25 Aralık 2019'da İstanbul Teknik Üniversitesi'nde ERC Bilgi Günü düzenleniyor

İstanbul Teknik Üniversitesi ev sahipliğinde TÜBİTAK ile işbirliği içinde 25 Aralık 2019 tarihinde İTÜ Teknokent Arı-3 Konferans Salonunda ERC Bilgi Günü düzenlenecektir. Etkinlik İTÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr.

Türkiye’nin Ulusal Avrupa Araştırma Alanı (ERA) Yol Haritası Yayımlandı!

Türkiye Araştırma Alanı'nın (TARAL) Avrupa Araştırma Alanı'yla (ERA) bütünleşmesine katkıda bulunmak amacıyla, Türkiye'nin Ulusal Avrupa Araştırma Alanı Yol Haritası hazırlanmıştır.

INNOSUP 01 Kapsamında Üçüncü Taraflara Açılan Çağrılar

INNOSUP-01-2018-2020:“Yeni Sanayi Değer Zincirleri Geliştirmek İçin Küme Projeleri” çağrısının amacı küme kuruluşları aracılığıyla farklı sektörlerdeki KOBİ'leri bir araya getirip disiplinlerarası inovasyon fikirlerini ortaya çıkararak AB çapında sektörler arası yeni sanayi değ

Ufuk Avrupa Stratejik Planlama dokümanı anketi

Avrupa Komisyonu, 2021-2027 dönemini kapsayacak ve Ufuk2020’nin devamı niteliğinde olan Horizon Europe (Ufuk Avrupa) Programı'nın ilk dört yılında gerçekleşmesi planlanan araştırma ve inovasyon yatırımları ve önceliklerinin belirleneceği Stratejik Planlama dokümanına ilgil

MSCA Araştırma ve Yenilikçilik Değişim Programı (RISE) 2019 Yılı Çağrısı Açıldı!

Değerli Araştırmacılarımız, Araştırma Kuruluşu Temsilcilerimiz,

Webiner: KOBİ Aracı Programı Şartlarını Yerine Getirebilmek Adına İş Planımı Nasıl Geliştiririm?

Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği tarafından ortaklaşa finanse edilen “Ufuk 2020'de Türkiye” projesi; Türkiye'deki küçük ve orta ölçekli işletmelere geniş bir destek yelpazesi sunmaktadır. .

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nde İkili ve Çok Taraflı İşbirliği Programları Bilgi Günü Gerçekleştirildi!

2 Aralık 2019 tarihinde Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Proje Koordinatörlüğü Ofisi işbirliğinde TÜBİTAK İkili ve Çok Taraflı İşbirliği Destek Programları Müdürlüğü yürütücülüğündeki ikili ve çok taraflı işbirliği programları hakkında bilgi verildi.

Shift2Rail Ortak Girişimi 2020 Çağrısı Bilgi Günü, 22 Ocak 2020, Ankara

22 Ocak 2020 tarihinde, Ankara’da, TÜBİTAK Başkanlık Binası’nda, Shift2Rail Ortak Girşimi’nin (S2R JU) 2020 yılı çağrılarına yönelik bir bilgi günü etkinliği düzenlenecektir.

Sayfalar