Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde Avrupa Araştırma Konseyi (ERC) Bilgi Günü Düzenleniyor!

26 Nisan 2018 tarihinde Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde ERC Ulusal İrtibat Noktası Dr. Derya Dönertaş’ın ERC Programları ve TÜBİTAK’ın ERC kapsamında verdiği destekler ile ilgili bilgiler vereceği bir etkinlik düzenleniyor.

Mükemmeliyetin Yayılımı ve Katılımın Genişletilmesi (Spreading Excellence and Widening Participation) Alanı 2018-2020 Çalışma Programı Yayınlandı!

Mükemmeliyetin Yayılımı ve Katılımın Genişletilmesi (Spreading Excellence and Widening Participation) Alanı 2018-2020 Çalışma Programı Yayınlandı!

EpiXchange Konferansı Düzenleniyor!

Avrupa Birliği 7. Çerçeve Programı epilepsi araştırmaları alanında fonlanmış olan DESIRE, EpimiRNA, EPISTOP ve EpiTarget projeleri tarafından ortak bir konferans düzenleniyor.

M-ERA.NET II - İleri Malzemeler Çağrısı Açıldı!

M-ERA.NET II (From materials science and engineering to innovation for Europe) 2018 Proje Çağrısı açıldı.

PRIMA Çağrısı için Boru Üretimi Yapacak Ortak Aranıyor

İspanya'da yer alan AIMPLUS isimli plastik araştırma merkezi PRIMA Programı kapsamında 'Gıda ve tarım üretimi için suyun yeniden kullanımı ve arıtımı' başlıklı çağrıya başvuruda bulunmak için ortak arayışında.

Ufuk2020 Güvenli Toplumlar Alanı Bilgi Günü ve Proje Pazarı Düzenlendi!

Ufuk2020 Güvenli Toplumlar Alanı Ulusal İrtibat Noktaları Ağı (SEREN3) Projesi tarafından TÜBİTAK’ın da katkıları ile 11 Nisan 2018 tarihinde Polonya-Varşova’da “Ufuk2020 Güvenli Toplumlar Alanı 2018 Çağrıları Bilgi Günü ve Proje Pazarı

Su Temini ve Sağlığı Teknoloji Platformu Ufuk2020 Proje Pazarı düzenledi.

Avrupa Teknoloji Platformları (ATP), kritik araştırma ve inovasyon paydaşlarını bir araya getiren ve Ufuk2020 kapsamında rekabet güçlerini artıran stratejik platformlardır. ATP'ler aynı zamanda, Avrupa'nın orta ve uzun vadedeki araştırma ve teknoloji hedeflerini

TÜBİTAK-Fransa Dışişleri Bakanlığı Bosphorus Ortak Proje Çağrısı Açıldı!

TÜBİTAK ile Fransa Dışişleri Bakanlığı arasında imzalanmış olan “Bilimsel ve Teknolojik İşbirliği Protokolü” çerçevesinde, 2019-2020 yıllarında desteklenmek üzere ikili işbirliği çağrısı açıldı.

Yakıt Pilleri ve Hidrojen Çağrısına Yönelik Ortak Arama Duyurusu!

Ufuk2020 Yakıt Pilleri ve Hidrojen Ortak Girişimi tarafından yayınlanan ve desteklenen "FCH-04-4-2018: Strengthening public acceptance and awareness of FCH-

Sayfalar