Toplum ile Toplum için Bilim Alanı projelerine ortak arama platformları aşağıdaki gibidir:

Avrupa Komisyonu resmi websitesi üzerinden Ortak Arama Platformu: Avrupa Komisyonun resmi websitesi üzerinden ortak arayabilir ve platforma başvurabilirsiniz. Ayrıca daha önceki yıllarda desteklenen projeler hakkında detaylı bilgiler için burayı tıklayınız.

Toplum ile Toplum için Bilim alanındaki paydaşlar: İlgili alandaki paydaşlara ulaşmak için kullanabileceğiniz Toplum ile Toplum için Bilim Alanı Ulusal İrtibat Noktaları (UİN) Ağı Projesinin websitesi için burayı tıklayınız

UİN’e iletilmek üzere Ortak Arama Formu: SİS.Net projesi her yıl ortak arama formu yayımlamaktadır. Ortak Arama Formlarının doldurulduktan sonra UİN ağına gönderilmesi için ncpsis@tubitak.gov.tr e-posta adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Proje Pazarı:  Avrupa Komisyonu işbirliğinde, Toplum ile Toplum için Bilim Alanı Ulusal İrtibat Noktaları (UİN) Ağı Projesi (SİS.Net)  her yıl proje pazarı düzenlemektedir. İlgili alanda projede ortak veya koordinatör olarak yer almak isteyen araştırmacıların katılımıyla gerçekleşen etkinlik çağrılar açılmadan önce düzenlenmekte ve websitemiz üzerinden duyurusu gerçekleştirilmektedir.